Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Kuchyňské obklady na míru

Pokud chcete objednat skleněný obkladový panel bez využití našich doplňkových služeb zaměření a montáže je nutné dodržet níže uvedené zásady k uzavření řádné objednávky. 

JAK OBJEDNAT SKLENĚNÉ KUCHYŇSKÉ OBKLADY NA MÍRU?

1. Měření proveďte až jsou provedeny všechny stavební úpravy a nábytek - kuchyň je nainstalovaná kompletně včetně pracovní desky.

2. Změřte výšku mezi pracovní deskou a horními skříňkami na několika místech. Překontrolujte si případné nerovnosti. Pokud je výška rozdílná 1-3mm doporučujeme sklo udělat rovné v pravém úhlu. Pokud jsou nerovnosti větší, je nutné označit, které úhly na skle budou pravé.

3. Po té změřte šířku skla( vzdálenost mezi  stěnami ). Postupujte stejně jako v bodu 2.
U každého rozměru (výška a šířka) odečtěte 1mm z každé strany (dilatační spára), pro snadnou montáž mezi stěny a skříňky.

4. Pokud skleněný panel bude do tvaru L, nebo U skla, která budou dorážet k hlavnímu sklu měřte o sílu skla a min. 3mm lepícího tmelu méně.

Obklad kuchyňské linky na míru

5. V případě otvorů pro zásuvky, popř. jiné otvory, měřte od hrany skla na střed otvoru (výška a šíře), zadejte průměr otvoru. U dvou-tří zásuvek budou rozměry od šířky dva, vždy střed prvního otvoru a posledního otvoru. 

Obklad kuchyňské linky na míru

Možnosti měření skla s výběžkem k digestoři

Varianta   A)

Obklad kuchyňské linky na míru

Varianta   B)

Obklad kuchyňské linky na míru

DOPORUČENÍ: 

  • sílu a typ skla pro obklady kuchyňských linek doporučujeme 6mm extra čiré kalené
  • sílu a typ skla pro obklady stěn interiéru doporučujeme 4mm extra čiré kalené
  • rozměry zadávejte v mm

Rozměry skreslené v ruce, nebo počítačově zasílejte na email: info@graficke-sklo.cz  Zároveň zadejte číslo grafického motivu, nebo číslo jednobarevné folie. Poradenství poskytneme na telefonním čísle 739 573 260. Po zpracování, Vám bude vizualizace zaslána ke kontrole technických rozměrů a ke schválení grafického náhledu.