GRAFICKÉ SKLO V INTERIÉRU

Grafické sklo se užívá jako kuchyňský obklad za pracovní desku, dveřní křídla do vestavěných skříní, předělovací příčky v místnostech, stolové desky, dekorační obklad v koupelnách, odborných učebnách, veřejných prostorech, jako výplň kuchyňských hliníkových rámečků a v neposlední řadě jako obrazy a hodiny, které zhotovíme dle Vašich představ i z vlastních fotografií (viz. www.skleneneobrazy.com).

VÝBĚR GRAFICKÉHO MOTIVU

Grafický motiv  si můžete vybírat z naší GALERIE FOTOGRAFIÍ popř. ze dvou světových fotobank www.stock.adobe.com nebo www.shutterstock.com, případně zašlete Vaši fotografii v JPG elektronické podobě a kvalitě dostačující na požadující rozměr skla (min. 300dpi). 

Nabízíme také skla v UNI barvách (jednobarevná), dle vzorníku barev ZDE a to pouze do šíře 1.000mm.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Grafické skla dodáváme v síle skla 4, 6, 8 a 10mm kalené, či nekalené, float, nebo extra čiré ( dle požadavku ) v maximální délce tl. 4, 6mm 3200mm a výšce 1400mm a tl. 8, 10mm 2550x1400mm což je dostačující  např. pro kuchyňské obklady v celku, beze spár a napojení. V případě napojení je spára nenápadná a grafický motiv plynule navazuje. Jednobarevná skla realizujeme do výšky 1000mm ( dále je nutné napojení ). 

PŘÍPRAVA A POSTUP MONTÁŽE

Bezchybný průběh montáže skleněného obkladu proběhne pouze díky důkladnému zaměření.  Prostor pro obklad by měl být před zaměřením řádně připravený. V případě kuchyňské linky musí být pověšené horní skříňky a usazené dolní skříňky vč. pracovní desky. Již nainstalované zásuvky jsou výhodou. U obkladů stěn požadujeme hotové podlahy a ostatní zásadní úpravy. Technik provádějící zaměření Vám poradí s celkovou koncepcí a všemi detaily.

Instalace skleněných obkladů se přichycuje lepícím pružným tmelem přímo na zeď, ale  lze jej nalepit i na jakýkoliv jiný povrch připravený k lepení. Spáry mezi pracovní deskou a sklem pečlivě utěsníme transparentním sanitárním silikonem tak, aby zachovaly funkčnost a voděodolnost. Po montáži je nutné nechat silikonový i lepící tmel zaschnout alespoň 24 hodin, aby bylo dosaženo co nejsilnějšího přilnutí.

RÁDI VÁM PORADÍME

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat. Kontaktujte nás