Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Grafické sklo do dveří skříní

Chystáte se pořídit vestavěnou skříň? Nemáte přesnou představu z jakého materiálu? Trendem dnešní doby je kombinace různých materiálů, stylů a prvků. Jednou z možností je grafické sklo, které může být skvělým řešením Vašeho designu do posuvných dveří vestavěných skříní nebo šaten.

Skleněná výplň vzniká unikátní technologií, laminací skla a vysoce kvalitní fólii s UV tiskem požadované grafiky, které přinášejí nejen skvělou atmosféru, ale také bezpečnost (ochrana proti rozbití). Velkou předností skla je jeho vysoká životnost, ale také barevná stálost a výběr z mnoha grafických motivů.

Skleněné výplně posuvných dveří můžou obsahovat téměř jakoukoliv grafiku (kresby, fotografie, texty). Vybírat můžete z fotobanky (stock.adobe.com, shutterstock.com), nebo mohou být jednobarevné dle vzorníku ORALCAL, ale také i Váš vlastní motiv - fotografie. Dodáme Vám skleněné posuvné dveře, nebo jen výplň přesně dle Vašeho přání. Vhodně vybraný obrázek, nebo grafický motiv navíc podtrhne jedinečnost a nezaměnitelnost skleněných posuvných dveří.

Vlastnosti těchto skel je především jejich bezpečnost, při rozbití střepy drží speciální laminovací folie a je minimalizováno případné zranění.  Grafické sklo je z hlediska údržby velmi nenáročné. Můžete použít jakýkoliv čisticí prostředek, dokonce i ten chemický.

Proč si tedy vybrat grafické sklo do posuvných dveří vestavěných skříní, šaten, nebo dělících příček místností?

Důvodů je hned několik. Sami si můžete vybrat grafický motiv, sklo je bezpečné, možnost poranění při rozbití je téměř vyloučena, mají dlouho životnost - nestárnou. Údržba je velmi jednoduchá a rychlá. Grafické sklo je zárukou kvality, prostor krásně provzdušní a prosvětlí. Dodá pokoji nejen luxusní vzhled, ale je také velmi moderní, originální a v dnešní době stále více žádané.

Rozhodli jste se pro grafické sklo?

Splníme Vám sen a budete mít ty nejkrásnější skříně. Neváhejte se na nás obrátit. Přijedeme, zaměříme, dopravíme a namontujeme.