Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněný obklad - kuchyňská linka

Skleněné obklady do kuchyně jsou oblíbenou formou dekorace stěn v kuchyni. Stále častěji se vzdáváme tradičních obkladů nebo mozaiky na stěnách a nahrazujeme je skleněnými obklady za kuchyňskou linku. Také bytoví designéři si všimli jejich vizuálních a funkčních předností.

Co jsou vlastně skleněné obklady?

Jedná se o jedinečný designový prvek, vzniká unikátní technologií, laminací skla a vysoce kvalitní folie s UV tiskem, nebo jednobarevné folie. Vlastností těchto skel je především jejich bezpečnost (ochrana proti rozbití), dlouhá životnost díky tvrzenému (kalenému) sklu a nenáročná údržba. Dojde-li k případnému rozbití, tak střepy drží speciální laminovací folie a tím je minimalizováno případné zranění.

Výběr skleněných obkladů

Skleněný obklad za kuchyňskou linkou můžete mít jednobarevný, kde si podle vzorníku ORACAL vyberete požadovanou barvu, nebo grafický. Skleněné foto-grafické obklady si  můžete vybrat  dle vlastního výběru (z fotobank adobe.stock.com, shutterstock.com), nebo mít vlastní grafickým motiv, či fotografii. Skleněné obklady mohou obsahovat téměř jakoukoliv grafiku (kresby, fotografie, texty). My Vám pak na zakázku vyrobíme obklad za kuchyňskou linku přesně podle Vašeho přání.

Údržba

" SKLO NIČÍM NENAHRADÍŠ " Tak za tímto sloganem si pevně stojíme! Údržba je velice nenáročná, jednoduchá a kuchyň doslova očistíte za pár vteřin. Můžete použít jakýkoliv čisticí prostředek, zkrátka vše co Vám zaručí bezproblémové odstranění jakýchkoliv nečistot, dokonce i nechtěných aplikací, jako jsou barvy z malování, nebo lihové fixy. Konec znečištěným spárám a kachlovým obkladům! Skleněný obklad za kuchyňskou linku je tou nejlepší volbou pro Vaši kuchyň.

Moderní design

Skleněné obklady se stále více stávají žádaným prvkem do kuchyní a nahrazují tak klasické obklady. V dnešní době se klade důraz na vysokou praktičnost a dokonalý design. Skleněné obklady představují velice moderní a elegantní způsob dekorace interiéru. Do Vašeho domova vnesou originalitu, jedinečnost, jsou velice trendy, praktické, proto právě z těchto důvodů byste si měli pořídit do Vaší kuchyně právě skleněný obklad. Pro náročné zákazníky nabízíme magnetické skleněné obklady, což je praktický pomocník. Na obkladové sklo si extra silným magnetem připnete recepty, vzkazy, poznámky …