Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Sklo před krby a kamna

Předností zakázkové výroby je možnost dodání skla různých rozměrů i tvarů pro různorodé použití. Proto Vám nabízíme výrobu ochranných skel před kamna a krby. Předpisy vyžadují umístit před krby nehořlavou plochu a to sklo jako nehořlavý materiál splňuje. 

Skleněné ochranné podložky je možné vyrobit z různých sil skla dle naší nabídky ( 4, 6, 8, 10mm). Ochranné sklo před krby a kamna je tvrzené ( kalené), hrany jsou hladce obroušené.  Doporučujeme kalená skla o síle 8, nebo 10mm. Toto sklo je dostatečně pevné a odolné, aby krbové kamna mohla stát přímo na něm. 

Dodat můžeme kalené sklo pouze čiré, které Vám nenaruší vzor a jednotnost podlahy. Díky naší nabídce grafických či jednobarevných skel můžeme Vám krbovou podložku dodat v barvě dle nabídky ORACAL vzorníku ( zde ), nebo s grafickým motivem například dřeviny, mramoru, abstrakce … Motivy je možné vybírat ve fotobance  www.stock.adobe.com nebo www.shutterstock.com.  Folie s grafickým motivem, nebo jednobarevná folie je aplikovaná ze spodní strany kaleného skla, což Vám umožní jednoduchou a praktickou údržbu skleněného povrchu. 

Jako třešničku na dortu Vám nabízíme obklad stěny za krbové kamna. Velice praktické dekorační obklady s jednoduchou údržbou. Máte stále kouřenou stěnu okolo vývodu do komína z krbu či kamen? Jednoduché řešení. Skleněný obklad stěny, který kdykoli omyjete vlhkým hadrem a navíc svůj interiér doplníte designovým prvkem. 

Představte si obklad například s motivem podzimního lesa a před ním Vaše krbové kamna s plápolajícím ohněm…