Umístění skleněného obkladu do koupelny

Skleněné obklady s grafickým či jednobarevným motivem jsou vhodné k různému využití v interiéru, ale také exteriéru. Jednou z variant je umístění skleněného obkladu do koupelny, popř. toalety. 

Skleněná ozdoba celé stěny, nebo jen detail dekorace

Skleněnou dekoraci v podobě grafického skla ozdobíte celé stěny obkladem ve sprchovém koutě, obklad stěny okolo umývadla, obklad vany, nebo stěny nad vanou. Můžete skleněné obklady využít pouze jako detailní dekoraci v podobě skleněné dlaždice s dekoračním motivem vložené mezi standardní keramický obklad, tím oživíte jednobarevné, nezajímavé obklady, nebo jako celoplošný obklad.

Dodání obkladu na míru

Skleněné obklady dodáváme na míru, snažíme se dodat dle technických možností co největší formáty skla v celku, ať minimalizujeme nežádoucí spáry a napojení. Tloušťka skleněného obkladu může být různá 4, 6, 8, 10mm vše záleží na technických parametrech a okolností. 

Ručíme za správnost rozměrů a montáže

Nabízíme doplňkové služby zaměření a montáže. V tomto případě ručíme za správnost rozměrů a instalaci skla. Malá nerovnost zdiva je tolerována, technici rozdíly srovnají montáží skleněného obkladu.

Dodání skel včetně otvorů

Velkoplošné koupelnové kalené skla dodáváme včetně otvorů pro sanitární techniku, dle technických podkladů a zaměření. Montáž skla probíhá před instalací sanitární techniky. 

Výhody skleněných velkoformátových obkladů

  • široký výběr barev dle vzorkovníků ORACAL (zde) pro skelněný obklad
  • grafické motivy pro obklady v neomezeném výběru díky zakázkové výrobě
  • možnost kombinace barev, materiálů a rozměrů jednotlivých skleněných kusů
  • velkoplošný formát beze spár
  • jednoduché čistění hladkého povrchu beze spár a drážek
  • díky odolnému skleněnému povrchu je možné k čištění použít chemické prostředky, jemnou drátěnku i škrabku na sklo …
  • obklady díky snadné údržbě a odolnosti vůči chemickým čisticím prostředkům jsou hygienické vhodné do škol, ordinací, nemocnic, laboratoří, restaurací, Fast foodu …
  • obkladové skla jsou tvrzené (kalené)
  • velkoplošným skleněným obkladem vznikne rovna stěna, bez mnoha spár určených ke složitému čištění

Vlastní fotografie na skle

Díky zakázkové výrobě je možné na skelněný obklad aplikovat svou dodanou fotografii, nebo grafický motiv. Máte kvalitní fotografie z exotické dovolené, fotky přírody a jiné, využijte Možnosti umístit tyto krásné motivy na skleněný obklad, kterým si vyzdobíte koupelnu i další místnosti v interiéru.

Výběr fotek ve fotobankách

Nadstandardní  možnost je volně vybírat motivy ve fotobance www.shutterstock.com, nebo www.stock.adobe.com. Využijte neomezených možností pro realizaci jedinečného výsledku.

Svět skleněných obkladů 

Vstupte do světa skleněných obkladů a nechejte se inspirovat tématikou moře, přírodykameniny a mnoha dalších úžasných motivů.  Stačí vyplnit krátký formulář, či poslat poptávkový email na info@graficke-sklo.cz


Realizace koupelny s grafickým sklem

Grafické sklo v koupelně - grafický obklad