Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Skleněné obklady koupelen

Skleněný obklad s grafickým motivem, nebo jednobarevný je možné využít při realizaci nové, či rekonstrukci stávající koupelny.  Obklady mohou být celoplošné, přes celou stěnu, nebo můžete grafické sklo vsadit mezi keramický obklad jako dekoraci. Stále častěji grafické skleněné obklady jsou používány k realizaci stěn veřejných i domácích krytých bazénů a saun. Toto řešení Vám oživí a zpříjemní celkový dojem.

Vámi vybraný formát skleněného obkladu pro Vaší koupenu upravíme na přesné rozměry včetně výřezů na sanitární techniku, niky apod.

Skleněné obklady do koupelen se instalují před montáží sanitární techniky. Vždy se snažíme o co největší formáty obkladů a minimalizaci nežádoucích spár a napojení. Skleněné obklady koupelen a sprchových koutů jsou velmi zajímavou alternativou ke standardním keramickým obkladům.

Skleněné obklady můžeme na místě zaměřit (ručíme za správné provedení a rozměry) a provést odbornou montáž. Montáže skleněných obkladů se provádí tmelem bez agresivních rozpouštědel. Nerovnost povrchu není problém, náš technik vše potřebné vyrovná v rámci montáže. Skleněné obklady jsou vhodné zejména jako obklad sprchových koutů, zrcadlový obklad nad umyvadly, obklady vany a další aplikace.

Cena skleněných obkladů do koupelny:

Nebojte se nových materiálů a poptejte u nás skleněný obklad do Vaší koupelny. Zajímá Vás cena skleněných obkladů? Stačí poslat poptávkový email na info@graficke-sklo.cz.