Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Renovace kuchyní, skříní a dveří

Je Váš obklad v kuchyni opotřebovaný, spáry vydrolené či zašlé, ale samotná kuchyňská linka je stále v dobrém stavu.  Renovujte pouze zádový obklad kuchyňské linky v podobě grafického skla, nebo jednobarevného tvrzeného skla. Tato varianta je nenáročná a Vaše kuchyň bude jako nová. Pokud stávající obklad není uvolněný a stále drží, je to ideální stav. Přijedeme, zaměříme a namontujeme nový skleněný obklad dle Vašich představ na obklad starý. Žádné třískání, rozbíjení, shánění obkladů, obkládačů …  Renovaci kuchyně - obkladu vyřešíme u Vás na místě.

Stejným řešením můžeme provést renovaci šatní skříně s posuvnými dveřmi, nebo renovaci interiérových dveří.  Stále máte korpus šatní skříně v dobrém stavu, police drží a jsou v pořádku, pouze Vás trápí otevíraní posuvných dveří, madla jsou opotřebované, dvířka oštípané a kolečka polámané, stěží skříň otevřete?  Vsadíme Vám do stávajícího korpusu nové dveře, včetně nového pojezdu a jako dekoraci můžete zvolit výplň šatních dveří grafické sklo, nebo sklo jednobarevné v kombinaci s grafosklem, nebo laminem.  Vaše stará skříň bude opět nová.

Interiérové dveře máte ve starém designu, rohy opotřebované, oblast okolo kliky je již ohmataná, ale přece je Vám líto dveře vyměnit. Využijte renovaci interiérových dveří pomocí grafického skla. Na stávající dveře je možné nalepit tvrzené sklo o síle 4mm s grafickým motivem, nebo jednobarevné sklo. Grafický motiv je aplikovaný ze spodní strany skla, proto údržba je velice nenáročná díky klasickým prostředkům k čištění skla. A dveře budou jako nové díky originálnímu dekoru, který si můžete vybrat ve fotobankách www.stock.adobe.com nebo www.shutterstock.com