Sklo je ideální materiál pro využití v interiéru i exteriéru

Vhodné jako obklady kuchyňských linek, obklady koupelen, dekorace skříní, stolové desky, reklamní tabule, designové vybavení veřejných prostor místností  škol, domovů důchodců, nemocnic, obchodů, barů, restaurací, úřadů...

Kalené a nekalené sklo

Grafické skla dodáváme v síle skla 4, 6, 8 a 10mm kalené, či nekalené ( dle požadavku ) v maximální délce tl.4, 6mm 3200mm a výšce 1400mm a tl. 8, 10mm 2550x1400mm což je dostačující např. pro kuchyňské obklady v celku, beze spár a napojení. V případě napojení je spára nenápadná a grafický motiv plynule navazuje.

Tisk grafického motivu je bezkonkurenční.

Tiskne se na speciální folii, která je  laminovaná ze zadní strany  na sklo, následně se laminuje ještě jedna ochranná folie. Tisk na folii je zaměřen na detail tisku, předchází drobnému vpíjení barev navzájem. Používáme tisk UV technologie, proto ve spojení  se sklem je zajištěna odolnost barev  proti slunečnímu záření.

"SKLO NIČÍM NENAHRADÍŠ"

Za sloganem si pevně stojíme. Kalené sklo je vytvrzené a zároveň pružné,  tzn. nárazu odolné. Sklo velmi těžko poškodíte jakýmkoliv předmětem, nemusíte mít obavy z nechtěných škrábanců kuchyňskými i ostatními předměty, jelikož grafický motiv je aplikován pod sklem,

ÚDRŽBA je velice nenáročná.

Na sklo můžete použít jakýkoliv čistící prostředek, dokonce i chemický prostředek jako je např. líh. Můžete použít jemný písek, savo, odmašťovadla, jemnou drátěnku, leštidlo na sklo i samozřejmě škrabku na sklo, což Vám zaručí bezproblémové odstranění jakýchkoliv nečistot, dokonce i nechtěných aplikací, jako jsou barvy z malování, nebo lihové popisovače.

RÁDI VÁM PORADÍME

V případě dotazů se vám budou naši odborníci rádi věnovat. Kontaktujte nás

Obklad do kuchyňské linky