Skleněné posuvné dveře do vestavných skříní a šaten

Dodáváme posuvné dveřní křídla do šaten a skříní. Díky použití hliníkového šatního kování značky Astin, je manipulace s posuvem velice snadná. Dveře jezdí lehce a snadno bez námahy. Pro plynulé zavírání Vám poskytneme dojezdové tlumení.

Tvary a povrchové úpravy rámů

Nabízíme široký výběr tvarů a povrchové úpravy hliníkových rámů i pojezdových kolejnic, do kterých je zasazená požadovaná výplň. Můžete si vybrat barvu klasickou stříbrnou, nebo šampaň (světlá oliva) v povrchových úpravách klasická anoda, broušený, nebo leštěný povrch. 

Výplně dveří z různých materiálů

Výplně šatních dveří v široké škále různých materiálu, jako jsou klasické lamina (dřevotřísky) v uni barvách, nebo různých dřevo dekorech, zrcadla čirá, či kouřová, mléčné skla (conex), jednobarevné skla lacobely a také grafické skla. Skleněné materiály jsou celoplošně podlepeny bezpečnostní folii. 

Možnost kombinace materiálu

Veškeré tyto materiály můžete kombinovat, jako lamino s lacobelem a grafickým sklem, případně jednobarevné sklo s grafickým … Vše závisí na Vašem požadavku.

Použití dveřních křídel

Námi nabízené posuvné dveřní křídla můžete standardně použít do nových šatních skříní, nebo také do stávajících při renovaci skříně. Dále se posuvné systémy dají použít jako dělící příčky místností, uzavření šaten, různých výklenků a nik. V koupelnách například zakryjete umístění kotle, bojleru...

Výhody použitého materiálu

Výhoda kombinace hliníku a skla je, že nenasáknou vlhkost a zároveň splní účel designu a praktičnosti. Pojezdové kolejnice není problém připevnit a ukotvit podlaha – strop. Není nutné vytvářet jakékoliv pomocné rámy.

Dodání dveří a skla dle vašeho přání

Dodáme vám posuvné dveře kompletní s již zasazenou výplní do hliníkových rámů, včetně pojezdového systému, nebo jen grafické sklo dle Vašeho přání. Stačí si vybrat motiv, popř. barvu z naší nabídky, nebo fotku vybírejte ve fotobankách www.shutterstock.com, www.stock.adobe.com. My již vybraný motiv za Vás zakoupíme, vyhotovíme grafický náhled a vyrobíme. Také nabízíme možnost zpracování vaší dodané fotografie, kterou si přejete mít na grafickém skle.

Praktická novinka - magnetické sklo

Jako novinku nabízíme sklo například do skříní podlepené magnetickým plechem. Sklo, které je zasazené do hliníkového rámu ve dveřích skříně může sloužit jako skleněná magnetická tabule. Je možné na sklo psát, kreslit a zároveň extra silnými magnety připínat vzkazy, fotky, obrázky… Skříň v dětském pokoji tak plní dvojí funkci, dveří skříně a zároveň tabule, na které si vaše děti budou rozvíjet svou osobnost. 

Zaměření, výroba, montáž

V případě zájmu o výrobu posuvných dveří do vestavěných skříní, dělících příček místností, šaten … Vám nabízíme doplňkové služby zaměření a montáže. 

Nezávazné cenové poptávky a dotazy zasílejte na email info@graficke-sklo.cz, případně nás kontaktujte: telefonní číslo +420 739 573 260 


Šatní skříň v provedení lamino dřevo dekor a posuvné dveře s grafickým sklem.

Skleněné posuvné dveře do skříní