Zajímavosti

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti v oboru výroby nábytku sahají až do roku 1992, kdy jsme za tu dobu obsloužili již stovky spokojených zákazníků. Nyní vyrábíme pod obchodní značkou GRAFICKÉ SKLO moderní vybavení pro domácnosti nebo kanceláře.

Lacobel

Lacobel  je sklo vyráběné ve specifické škále barev, dle naší nabídky. Skleněná tabule je během výrobního procesu pokryta rovnoměrnou vrstvou laku, nebo laminací jednobarevné folie. Lacobel – barevné sklo dodáváme nařezané na velikost podle objednávky zákazníka. Obvykle se používá jako výplň pro posuvné dveře skříni, skleněné obklady kuchyní a stěn různých interiérů.

Sklo Lacobel standardně není tvrzené, takže jej nelze použit  k plynovým varným  sporákům. Pro takové aplikace doporučujeme tvrzené sklo ( kalené ).  

V běžném jazyce se termín „lakobel“ používá k označení všech typů skleněných panelů, ale je nutné zvážit, kde bude sklo umístěné a následně se rozhodnout pro sílu zpracování skla.

Montáž skel Lacobel
Provádí se nejčastěji pružným tmelem a doporučujeme instalaci skla přenechat odborníkům, například sklenářům, nebo firmě zabývajícím se touto službou.

Naše nabídka