Dobrý den,  v minulém týdnu jste nám montovali sklo za kuchyňskou linku  v decentní stříbrné barvě.  Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za pěknou práci. Kuchyň se skleněným obkladem vypadá luxusně.
Děkujeme Vavrečkovi 


Zdravím do firmy Grafické sklo. Tímto děkuji za realizaci, přesně takhle jsem si grafosklo do kuchyně představoval.
Skrbeček M.


Dobrý den,  dodání a montáž skleněného obkladu s grafikou proběhla k naší spokojenosti, určitě vaší firmu doporučíme všem známým. Díky
Machálová I.


Chtěli jsme skleněný obklad lacobel  v růžové barvě do dětského ať slouží také jako skleněná tabule na psaní pro dcerku. Paní z firmy grafické sklo nám doporučila barevné sklo magnetické, takže obklad slouží také jako magnetická tabule. Výborný nápad, dcera je nadšená.  Děkujeme
KL.


Dobrý den,  dlouho jsme přemýšleli, jak uzavřít výklenek v ložnici, kde jsme udělali mini šatnu. Oslovili jsme firmu Grafické sklo a výsledek je super.  Dodali nám posuvnou dělící příčku v kombinaci lamino a grafické sklo, která krásně a nenápadně doplnila náš interiér ložnice.
Janoušková


Dobrý den,  po nějaké době se ozývám, abych poděkoval za grafo sklo v kuchyni. Sklo jsme otestovali v praxi a musím říct, že praktičnost je na jedničku. Jednoduchá údržba a pořád pěkný vzhled. Manželka je maximálně spokojená s bočním magnetickým sklem. Praktické pro připnutí receptů při vaření.  Velké díky
Jiří K.


Zdravím, u realizace kuchyně jsme dlouho přemýšleli co dáme jako zádový panel. Nakonec jsme se rozhodli pro sklo za kuchyňskou linku. A nelitujeme, bomba.  Děkujeme
Nacházel


Skleněná deska za kuchyňskou linku s grafikou, super rozhodnutí . Investice se vyplatila.

Děkuji Nádeníčkovým  za realizaci. Petr  H.Dobrý den, na přání zasílám foto vaší super odvedené práce. Ještě jednou díky.
S pozdravem Václav Vaněk Mrákov.


Sklo přišlo v pořádku levandule je namontovaná a paní moc spokojená vypadá to skvěle.
Děkuji Osvald


Dobrý den paní Nádeníčková, chtěla jsem Vám touto cestou za výběr motivů, spolupráci.... a vůbec za všechno poděkovat. Vaše navrhnuté motivy jsou opravdu ve skutečnosti moc krásné a udělalo to takovou krásnou tečku za dokončením kuchyně. Celkový dojem je úžasný, kuchyně má takový krásný jemný nádech díky těm bílým orchidejím. Pan Byrtus je v práci jednička, je skvělý, jeho práce je precizní, takže se mu všechno velice povedlo. Myslím si, že máte super spolupráci.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně zakázek a krásné léto :-).
Hezký den, zdraví Byrtusová


Dobrý večer paní Nádeníčková, s manželkou jsme návrhy prodiskutovali a nemáme žádné větší výhrady. Pěkná práce grafika. Moc vám děkuji! Je to úžasné! Skvělá práce!
Děkuji Perglová


Dobrý večer paní Nádeníčková, ještě jednou bychom Vám i Vašemu manželovi chtěli poděkovat za krásnou a kvalitně odvedenou práci v naší kuchyni. Stále se nemůžeme nabažit grafického skla za linkou. Sklízí to velký obdiv i u našich známých. Návrh i konečná realizace se Vám moc povedla.
Staňkovi


Dobrý den, Děkujeme za krásnou realizaci.
Daniela Velíšková


Dobrý den paní, grafika na skle se moc povedla.
Děkujeme Hlinkova


Pekny den, Dekujeme moc, sklo se nam moc libi :). Krasne svatky preji.
HD


Dobrý den, za dodání a montáž kuchyňského skleněného obkladu ještě jednou moc děkujeme, 
Jan a Hana Musilovi.


Dobrý večer, Děkuji za instalaci kuchyňského skla, jsem mooc spokojená.
Schulmeisterova


Vazena pani Nadenickova, chtela bych Vam touto cestou mnohokrat podekovat za vybornou komunikaci, sikovne chlapy a nadherne sklo do moji nove kuchyne. V tom stehovacim masakru to byl prvni poradny duvod k radosti. Je to nadhera!
Lucie Zavadilova


Dobrý den, v příloze zasílám fotky z realizace. Moc se nám to líbí. 
Helekalová 


Dobrý den, ještě jednou bych chtěla poděkovat za sklo s tulipány...je úžasné :-)
Havlátová